Повернутися до списку

Центр соціальних служб Доманівської селищної ради

22.07.2021

30 вересня, відзначається День усиновлення — день найкращих проявів турботи та любові до дитини, яка залишилася без підтримки та захисту найрідніших людей.

Символічно, що 30 вересня вважається днем святих Віри, Надії і Любові та їх матері Софії. Це свято доброти, розуміння, милосердя і людяності, воно нагадує про те, що багато дітей позбавлені батьківського піклування, але вони, так само як і інші, потребують захисту.

Цей день святкують усі усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.

До Дня усиновлення   працівники  Центру соціальних служб Доманівської селищної ради    привітали 2  прийомні родини, на вихованні яких 3 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які  є жителями громади, висловивши  вдячність за  небайдужість  до дитячої долі, вручивши  їм    невеличкі  подарунки.

****

26 листопада 2021 року, в рамках просвітницької роботи в ліцеї «Успіх» Доманівської селищної ради, з метою роз’яснювальної роботи серед учнів середньої ланки загальноосвітньої школи, директором Центру соціальної роботи Доманівської селищної ради Оленою Андрєєвою проведено профілактичне заняття з елементами тренінгу на тему: «Попередження булінгу в освітньому закладі».

В заході взяли участь учні 7-А класу. В ході  проведення заняття школярі ознайомилися з поняттями «булінг», видами булінгу, виявили, що слугує мотивацією до булінгу та шляхи подолання негативного явища, захисту від будь-якого виду насильства. Під час заходу учні переглянути відеоролик «Травля в школі»». Школярі  проявили  активність та особисту зацікавленість  при обговоренні притчі «Все залишає свій слід» та рухливої гри «Перетягування газети», обізнаність та ерудованість під час гри «Подорож в дитинство стежками казок».

На завершення учасники заходу переглянули мультфільм «Вір в любов, вір в Різдво», який закликає глядачів до терпіння та поваги до оточуючих та  отримали пам’ятки з рекомендаціями «Що робити, якщо ти став жертвою булінгу» із зазначеними номерами телефонів Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства та Національної дитячої «гарячої лінії».

Файли

положення про центр соціальних служб.pdf

Про створення центру соціальних служб.pdf