Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2021

Сьогодні, 14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко, голова Доманівської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Ігор Тамбовський та жителі селища Доманівка віддаючи данину пам’яті, шани й поваги мужнім людям, землякам, які врятували світ від ядерної катастрофи, поклали квіти до пам’ятного знака учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.