Оголошення про проведення засідання позачергової сесії Доманівської селищної ради

23.12.2021

28 грудня 2021 року о 10-й годині у залі засідань селищної ради відбудеться  позачергове засідання шістнадцятої сесії Доманівської селищної ради восьмого скликання (смт. Доманівка, вул. Центральна, 48).

Під час засідання будуть розглянуті земельні питання.

Новини на цю ж тему

Оголошення про перенесення позачергової XVI сесії Доманівської селищної ради

У зв’язку зі складними погодними умовами позачергова сесія Доманівської селищної ради, запланована на 28 грудня 2021 року, переноситься. Про дату та час проведення сесії буде повідомлено.

Пленарне засідання сесії Доманівської селищної ради

Пряма трансляція 15 сесії Доманівської селищної ради
Відеорепортаж

Оголошення про проведення п'ятнадцятої сесії Доманівської селищної ради

21 грудня 2021 року о 10-й годині у залі засідань селищної ради відбудеться засідання п'ятнадцятої сесії Доманівської селищної ради восьмого скликання (смт. Доманівка, вул. Центральна, 48).

Відеотрансляція 14 сесії Доманівської селищної ради

Початок засідання 14 сесії Доманівської селищної ради 8 скликання о 10 годині