На Доманівщині вшанували пам'ять жертв голодоморів

На Доманівщині вшанували пам'ять жертв голодоморів.

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Так, 27 листопада, селищний голова Віктор Власюк та жителі Доманівської громади вшанували пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання та прокладанням лампадок до пам'ятного знаку "Жертвам голодоморів".

Відповідні заходи відбулись також в інших населених пунктах Доманівської громади.

Запалена свічка – це вияв нашої скорботи за жертвами та віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.