До уваги членів виконавчого комітету, жителів громади

30.09.2021

08 жовтня 2021 року о 10-00 годині у приміщенні Доманівської селищної ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

До порядку денного пропонуються такі питання:

1. Про підготовку закладів освіти, культури, соціального захисту та охорони здоров’я до опалювального сезону 2021/2022 року.
  2. Про створення старостинських округів, затвердження Положення про старосту та Порядку громадського обговорення.
  3. Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги на території Доманівської селищної ради на 2022-2025 роки.
  4. Про внесення змін до програми «Соціально-економічний розвиток Доманівської селищної ради на 2021-2025 роки».
  5. Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  6. Про затвердження тарифів на комунальні послуги.
  7. Інші питання.