Актуальна інформація для керівників фермерських господарств Доманівської громади

19.08.2021

Доманівська селищна рада повідомляє  про те, що набув чинності  наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»  від 12.07.2021року  №76. Отримати підтримку можуть фермерські господарства, які мають чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення та зареєстрованого в поточному році фермерського господарства.

Напрями фінансової підтримки:

• бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) новоствореним фермерським господарствам (від 5000 гривень за гектар, але не більше 100000 гривень.);
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності фермерському господарству у власності якого перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства від 5000 гривень, але не більше 250000 гривень).

Телефони для довідок: (0512) 377402, (0512) 37 78 27.

Заяви на отримання дотації